Galvenie » Faili » Bēbītis [ Pievienot jaunu ierakstu ]

Muzikālais karuselis pašu rokām
01.08.2010, 11:39:01

 

Kādu laiku atpakaļ māmiņa Inga Žilinska parādīja savam mazulim sarūpēto pūriņu. Nu mazulīte ir nākusi pasaulē, tāpēc arī darināmie priekšmeti mainījušies. Šoreiz Inga stāsta par pašdarinātu, uzlabotu karuselīti.

Saņēmu mantojumā karuselīti bērnu gultiņai. Tam bija 2 lieli mīnusi un 1 liels pluss.

$IMAGE1$

Mīnusi bija – tas bija no šausmīgiem plastmasas lāčiem un kas vēl ļaunāk – tie griežoties sitās pret gultas malu un radīja nepatīkamu troksni. Pluss – tas pildīja savu funkciju ļoti labi – griezās un skanēja.Nolēmu atbrīvoties no mīnusiem un saglabāt plusus. Nogriezu nost biedējošos lāčus. Bērnu veikala nopirku 8gb atslēgu piekariņus – košu puķīšu izskatā. No piekariņiem tika noņemtas nost visas metāla detaļas – atstātas tikai puķītes un auduma cilpiņa. Ņēmu atlasa lentīti izvēru caur caurumiņu karuseļa pamatnē, uzvēru zaļu pērlīti, kas lielāka par caurumu un vēru šo pašu lentīt atpakaļ – abos galos piešuvu puķi – lai noslēptu diegus, šuvu klāt mazas dekoratīvas puķītes, ko izmantoju arī apmalīšu dekorēšanā.
Tā tapa mans karuselītis, kam nu jau vairs ir tikai plusi – tas ir košs – bērniņš tam pievērš uzmanību, tas nerada troksni atsitoties pret gultiņas malu, tas griežas, skan un iemidzina manu mazo princesi.Avots: http://www.maminuklubs.lv

 

Kategorija: Bēbītis | Pievienoja: aviciite | Atslēgvārdi: jaundzimusais, mantinas
Skatījumu skaits: 1744 | Lejuplāžu skaits: 0 | Reitings: 0.0/0